Makijaż permanentny

Makijaż permanentny – jest makijażem trwałym wykonywanym techniką zbliżoną do tatuażu przy pomocy specjalnych bio-barwników. Metoda ta ingeruje w płytkie warstwy naskórka stąd trwałość pigmentacji około 2-3 lata (często dłużej). To doskonały sposób na uniknięcie uciążliwego codziennego malowania. Zapewnia komfort psychiczny w takich sytuacjach jak basen, sauna czy wyjazd na narty oraz wszędzie tam, gdzie tradycyjny makijaż bywa kłopotliwy.

Makijażem permanentnym możemy korygować:

  • kształt i kolor brwi
  • nadajemy kształt i odpowiedni kolor ustom oraz podkreślamy ich kontury
  • wykonujemy kreski na powiece górnej i dolnej

Zarówno kolor jak i ksztalt makijażu jest uprzednio uzgadniany z klientką i przez nią akceptowany.

Osoby decydujące się na zabieg zapoznawane są z bliższymi informacjami i jego efektach, wskazaniach, przeciwwskazaniach, kosztach oraz terminach ewentualnych uzupełnień.

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego: ciąża, cukrzyca, hemofilia, infekcja, łuszczyca, anemia, przyjmowanie leków sterydowych i antybiotyków, opryszczka (w aktywnej formie), choroby zakaźne, choroby nowotworowe (konsultacja z lekarzem), aparat na zębach (dotyczy ust).

Jeżeli istnieją jakiekolwiek inne powody budzące wątpliwości co do wykonania zabiegu należy o nich poinformować przed podjęciem decyzji lub skonsultować się z lekarzem.

 

Facebook