Twarz

Oczyszczanie skóry twarzy: zalecany dla skóry tłustej i łojotokowej w celu oczyszczenia naskórka z wyprysków, wysuszenia skóry i zwężenia porów skórnych.

Nawilżanie: stosowane w celu rozpulchnienia i nawilżenia naskórka przy czyszczeniu i zabiegach odżywczych.

Henna brwi i rzęs z regulacją: farbowanie brwi i rzęs (brązowa lub czarna)

Regulacja: nadanie brwiom pożądanego kształtu.

Trwała na rzęsy: trwałe podkręcenie rzęs (3 miesiące).

Maseczki odżywcze podstawowe: odżywianie skóry w zależności od potrzeb.

Peeling enzymatyczny: łagodne złuszczanie naskórka przy skórach suchych i wrażliwych.

Scrub: złuszczanie naskórka z użyciem preparatów zawierających drobinki mielonych pestek, migdałów, orzechów, itp. Zalecane dla skór grubych i mniej wrażliwych.

Maska, algi elastyczna: mocno odżywcza, głęboko penetrująca głębsze warstwy naskórka. Zalecana dla skór dojrzałych.

Maska kolagenowa: specjalnie spreparowane płaty naturalnego kolagenu. Zabieg ujędrniający. Zalecany dla skór dojrzałych.

Termo lift: maska odżywcza działająca pod wpływem temperatury.

Mini lift twarz: maska bardzo mocno liftingująca i ściągająca. Stymuluje pracę mięśni. Zabieg wykonywany w serii (ok. 7 razy). Likwiduje zmarszczki i wygładza skórę. Podciąga owal twarzy.

Kwasy owocowe: kwasy owocowe 35%. Lekkie złuszczenie naskórka i złagodzenie przebarwień (piegi, ślady potrądzikowe, plamy po słońcu

Brushing: oczyszczanie martwych komórek naskórka przy pomocy specjalnej, elektrycznej szczoteczki, z użyciem specjalnego preparatu.

Peeling azjatycki: głębokie złuszczanie naskórka w celu likwidacji blizn, zmarszczek i przebarwień.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA - jest to nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania warstw naskórka za pomocą naturalnego diamentu. Metoda ta pozwala na stopniowe i kontrolowane złuszczanie w zależności od potrzeby danej skóry. Usunięcie odpowiednich warstw naskórka pobudza produkcję kolagenu, rozjaśnia przebarwienia, spłyca blizny, redukuje zmarszczki, przyspiesza krążenie krwi i limfy, zmniejsza pory skórne, zmniejsza łojotok skóry.

ZABIEG MIKRODERMABRAZJI – jest bezpieczny, nie daje uczuleń. Wykonujemy ok. 6 zabiegów w odstępach 10 dniowych następnie raz w miesiącu. Ilość i częstotliwość jest uzależniona od potrzeby danej skóry i efektu jaki chcemy osiągnąć.
Efekt zadowalający osiągamy już po pierwszym zabiegu.

Mikrodermabrazja jest bezbolesna, zabieg trwa krótko, a co najważniejsze pacjent nie jest wyłączony z życia codziennego.

KAWITACJA - ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy. Fizjologiczne zjawisko tworzenia się pęcherzyków wypełnionych parą lub gazem. Powstają one przez miejscowy spadek ciśnienia poniżej określonej wartości krytycznej. W kosmetyce efektem jest złuszczanie warstw zrogowaciałego naskórka.

PEELING KAWITACYJNY (ultradźwiękowy) - Ze względu na ogromną skuteczność jest zabiegiem bardzo często i chętnie wykonywanym. Efekt działania ultradźwięków to:

  • Usuwanie martwych komórek warstwy rogowej naskórka
  • Stymulacja krążenia krwi
  • Zwiększenie metabolizmu komórkowego
  • Szybsze usuwanie zbędnych produktów przemiany materii
  • Działanie odkażające i bakteriobójcze
  • Głębokie nawilżanie
  • Spłycenie blizn
  • Rozjaśnienie przebarwień

NIEZWYKLE SKUTECZNY W LECZENIU TRĄDZIKA.

Facebook